KADRA MŁODZIKÓW W 2020 ROKU
Grudzień
28
2019

KADRA MŁODZIKÓW W 2020 ROKU

W załączniku wstępny

PROCENTOWY PODZIAŁ MIEJSC SZKOLENIOWYCH

przypadających na kluby naszego województwa

KWM w kategorii młodzików w LA na 2020 rok.

ZAŁĄCZNIK

 

PLANOWANE OBOZY MŁODZIKÓW

Pierwszy obóz KWM w Krasnobrodzie  w dniach 12-19 stycznia 2020 roku. Propozycja tego obozu skierowana jest głównie pod kątem przygotowania grupy wytrzymałościowej, nie wykluczony jest  udziału zawodników sprintu, skoków.

Drugie zgrupowanie od 7 do 14 marca - tylko dla grupy wytrzymałościowej i tylko dla medalistów Mistrzostw Województwa w biegach przełajowych w kat. młodzik, dodatkowi zawodnicy kierowani przez kluby mogą brać udział na koszt klubu lub własny.

Trzecie zgrupowanie na przełomie m-ca kwietnia - maja 2020 w Puławach, głównie grupa sprintu, rzutów, skoków. 

Czwarte zgrupowanie to Szklarska Poręba od 20-30 lipca 2020 - propozycja dla grupy wytrzymałościowej-w tym przypadku przewidywana jest dopłata do zakwaterowania i wyżywienia przez uczestników zgrupowania z uwagi na wyższą kwotę za pobyt, niż kwota dofinansowania LUS.

Piąte zgrupowanie planowane jest w Puławach w dniach 16-26 sierpnia 2020 r - uczestniczyć w nim mogą zawodnicy wszystkich bloków treningowych, czyli  sprint, skoki, wytrzymałość, rzuty, płotki.

 

INFORMACJA OD KOORDYNATORA KWM W LA

     Bardzo proszę o wstępne zgłaszanie ilościowe zawodników w ramach KWM w LA na zgrupowanie do Krasnobrodu, oczekuję propozycji do 3 stycznia. 

Marek Mazurek koordynator KWM w LA. nr kontaktowy 505 431 276

 

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunkowych w 2020 roku